Devlet Hastane Randevu

devlethastanerandevu.com internet üzerinden hastane ve Semt Polikliniği bulabileceğiniz, soru sorup randevu talebinde bulunabileceğiniz sosyal sorumluluk bilinciyle kurulmuş bir sağlık portalıdır.

Misyon

Halkımızın sağlık alanında nitelikli ve doğru bilgilere etkin bir şekilde ulaşabilmesini sağlamak, sağlık hizmeti sunanlar ve bundan faydalanmak isteyenleri profesyonel bir platformda buluşturmak ayrıca toplumsal sorumluluğumuzun da bilincinde olarak toplumun sağlık düzeyi ve yaşam kalitesini yükseltme çabalarına katkıda bulunmak.

Vizyon

Sağlık portalları arasında Türkiye’ye model oluşturmayı ve dünyada referans gösterilen sağlık platformlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Değerlerimiz

Etik İlkelere Bağlılık
Etik ilkelere bağlılık önem verdiğimiz konuların başında gelir ve tüm kurumsal davranışlarımızın kural ve standartları ahlaki ve mesleki etik ilkeler ile belirlenmiştir.

Kurumsal, Sosyal Sorumluluk

İnsanlık anlayışının gerektirdiği kurallara bağlı kalmak; bir arada yaşamanın yüklediği sorumlulukları üstlenmek yol gösterici ilkelerimizdir

Bilgi ve Teknolojinin Üstünlüğü

Karar ve eylemlerimizde, güvenilir nesnel bilgiler ile teknolojinin tüm olanaklarının kullanılmasına önem ve öncelik veririz

Bilimsel Temelli Yenilikçilik

Yapılanları geliştirmek kadar, yapılamayanları yapmak ve sağlık uygulamalarında öncü olmak hareketlerimizin ana kaynağıdır

En İyisi İle Çalışmak

En iyi hizmetin, konusunda uzman profesyoneller ile verilebileceğinin bilinciyle hareket eder, çalışanlarımızdan çözüm ortaklarımıza kadar 'en iyi'ler ile çalışmaya özen gösteririz. Bizim için doğru olan budur.

Gizlilik Prensiplerine Saygı

Gizliliğe önem verir, her türlü kişisel bilgiyi en yüksek güvenlik standartlarına sahip sistemlerle koruruz. Bilginin sahibi istemedikçe veya yasal gereklilikler oluşmadıkça hiç kimse ile bize emanet edilen bilgileri paylaşmayız. Bizim için doğru olan budur.