İş ve Kariyer Fırsatları?

Sağlık sektöründe çalışan biriseniz veya şuan sağlık sektöründe çalışmayı istiyorsanız İş Fırsatlarına ulaşabilir size uygun bir iş bulabilirsiniz. Aradığınız iş burada değil ise iletişim kısmından mesaj yazabilirsiniz ancak çalışmak istediğiniz hastanenin bilgilerini detaylı olarak yazmanızı rica ederiz.

Yanıltıcı Reklamlara Savaş Açıldı?

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, gıda takviyesi olarak satışına izin verilen ürünleri ilaç gibi satışa sunarak tüketiciyi yanıltanlara savaş açtı. Detaylara ulaşabilirsiniz. Yanıltıcı reklamlara dikkat etmeniz gerekmektedir sıradan bir çayı sağlıkta devasa bir tedavi yöntemiymiş gibi gösterilerek sizi yanıltmalarına izin vermeyiniz.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Telefon İle Randevu

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanemizde tedavi olabilmek için öncelikle Telefonla Randevu Sistemi'nden randevu almanız gerekmektedir. Online randevu verilmemektedir. Ancak Yan dal polikliniklerinde muayene olmak için ilgili yerlerden şahsen randevu almak zorunludur. Telefonla Randevu Alabileceğiniz Anabilim Dallar

Çapa Tıp Fakültesi

Çapa Tıp Fakültesinden Online ve telefon ile randevu alabilirsiniz Detaylı Bilgi alabilirsiniz. Merak ettiğiniz herhangi bir konuda iletişim kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Randevu İptali

Hastanelerden tedaviniz için almış olduğunuz randevuları herhangi bir nedenden dolayı gidemeyecek iseniz iptal ettirmeniz önmelidir. Çünkü gitmediğiniz her bir randevuya ihtiyacı olan başka bir hastanın tedavi olmasına engel olmuş olursunuz. Randevu İptali

Alo 182 - Merkezi Hastane Randevu Sistemi

182'yi arayarak devlet hastaneleri ve bazı semt polikliniklerinden randevu alabilirsiniz.182'yi aramak ücretlidir,ücretler aramış olduğunuz operatörün belirlediği ücret üzerinden tahsil edilir.